Hakkımızda

Zirve Plastik; 1990 yılında başlamış olduğu faaliyetlerine, günümüz gereksinimlerini yerine getirmek için yaptığı yatırımlarlar ve 30 yılı aşan mesleki tecrübesiyle devam etmektedir. Hedefinde daima kalite olan bir firma olarak, her türlü plastik enjeksiyon kalıbı tasarım ve üretiminin yanı sıra, çeşitli makine elemanlarının üretiminde de hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı makine parkı sayesinde, hassas tel erezyon ve dalma erezyon işlemlerini de alanında yetkin kadrosuyla yapabilmektedir.

Zaman ve kalite arasındaki dengeyi koruyarak gelişen firmamiz,sektöründe öncü konumdadır. Ayrıca, 1995 yılında sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kalıpçılıkta kullanılan yardımcı malzemelerin satışını yapmak üzere hizmete sunduğu satış ofisiyle de hazır kalıp elemanları ile hızlı ve güvenilir kalıp tasarımını ülkemizde yapılabilir kılan öncü firmalar arasındadır. Satış ofisimizde itici pimler, delme zımbaları, kalıp yayları, enjeksiyon memeleri, kalıp setleri, kalıpçılık ve metal işlemede kullanılan bazı kimyasalların yanı sıra kalıp sektöründe ihtiyaç duyulabilecek her türlü malzeme stokta ve standardı olmayan özel üretim yardımcı elemanlar da belirtilen süre içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu sayede, Ankara'da açılan ilk kalıp market olma özelliğini taşıyan Zirve Kalıp Market, günümüzde son derece önemli olan kalıp imalat süresinin kısaltılmasına da önemli katkılarda bulunmaya devam etmektedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Whatsapp Destek Hattı